Visos kategorijos

Pagrindinis> PRODUKTAI > Ringlock sistema

Ringlock sistema

 • Ringlock Diagonal
  Ringlock Diagonal

  Mūsų žiedinių pastolių sistema gaminama naudojant mechaniškai suvirintą didelio stiprumo plieną ir padengta karšto cinkavimo apdaila. Kiekvieną žiedinį pastolį sudaro standartiniai, horizontalūs, atramos, lentos, kronšteinai, kopėčios, laiptai ir kt. Įstrižinės petnešos naudojamos šoniniam Ringlock pastolių tvirtinimui.

  Skaityti daugiau
 • Ringlock Ledger
  Ringlock Ledger

  „Ringlock“ lentyna yra svarbus komponentas, skirtas horizontaliai sujungti „ringlock“ pastolių sistemą. Plieninis vamzdis suvirintas dviem kištukais. Abiejuose vamzdžių galuose suvirinami du stulpeliai. Gali būti suprojektuoti knygos kištukai. Galiniai kaiščiai įkišti į rozetę. Ir tada jis sudarytas iš pagrindinės žiedinių pastolių sistemos. Ledger kamštis gaminamas iš plieno, naudojant vaško formą. Buvo pagaminti iš didelio tempimo konstrukcinio plieno su karštai cinkuota apdaila. Ir jis yra tvirtas ir patvarus. Suteikti stabilumą visai žiedinių užraktų pastolių sistemai. Jis gali būti naudojamas kaip vidurinis turėklas ir viršutinis arba rankinis turėklas, apsauginiai turėklai.

  Skaityti daugiau
 • Ringlock standartas
  Ringlock standartas

  Ringlock standartai, kaip pagrindinė žiedinių pastolių dalis, yra pagaminti iš Q345 plieno medžiagos, sujungtos sujungimo kaiščiais, mūsų žiedinio užrakto standartai turi du išorinius skersmenis: 48.3 mm (M48) ir 60.3 mm (M60). Ilgis yra 500 mm, 1000 mm, 1500 mm, 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm ir tt, gali patenkinti skirtingus jūsų aukščio poreikius ir turėti 3.0 mm, 3.2 mm, 3.25 mm storį, gali patenkinti įvairius projektų reikalavimus.

  Skaityti daugiau
 • „Ringlock“ sistema ir „Octangon-Lock“ sistema
  „Ringlock“ sistema ir „Octangon-Lock“ sistema

  Sistemos aprašymas: „RingLock System“ yra cinkuota modulinė atramų sistema, plačiai naudojama naujai statomuose projektuose. Tai visa didelės apkrovos sistema, leidžianti pastatyti pastolius ir klojinius. Sistemoje nereikia vamzdžių ir jungčių, todėl pastatymas yra lengvesnis ir greitesnis (įstrižainės ir paprasti petnešos yra standartiniai elementai). Sistema sukurta pagal Europos standartus EN 12810 ir EN 12811.

  Skaityti daugiau
 • Cuplock sistema
  Cuplock sistema

  „Cup Lock“ yra viena iš plačiausiai statybose naudojamų dažytų modulinių plieninių atramų sistemų. Tai pilnai sukomplektuota sistema, kuri suteikia prieigos pastolių ir klojinių plokščių atramą, kuri gali būti naudojama lengvoms ir sunkioms plokščių konstrukcijoms. M48 CUPLOCK STANDARTINĖ MEDŽIAGA: Q355 / Q235, 48.3MM IŠORINIS SKERSMENS PLIENINIO VAMZDŽIO ILGIS: 500MM / 1000MM /1500MM /2000MM / 2500MM / 3000MM STORIS: AUKŠČIO DALIS: 2.5. GALIMA IZUOTA, DAŽYTA IR JUODA.

  Skaityti daugiau
 • Aštuonkampio žiedo užrakto sistema
  Aštuonkampio žiedo užrakto sistema

  OCTANGON RINGLOCK yra viena iš plačiausiai naudojamų modulinių plieninių atramų sistemų Vietname ir Pietryčių Azijoje statybose. Tai pilnai sukomplektuota sistema, kuri suteikia prieigos pastolių ir klojinių plokščių atramą, kuri gali būti naudojama lengvoms ir sunkioms plokščių konstrukcijoms. M48 OCTANGON RINGLOCK STANDARTAS (YRA SU IŠORINE JUNGTIS) MEDŽIAGA: Q355 / Q235, 48.3MM IŠORINIS SKERSMENS PLIENINIO VAMZDŽIO ILGIS: 500MM / 1000MM /1500MM /2000MM /THICK2500MM /3000MM /THICK2.5MM /4.0MM XNUMX mm PAVIRŠIAUS APDOROJIMAS: KARŠTAI Panardintas Cinkuotas, GALIA GALIMA DAŽYTA IR JUODA.

  Skaityti daugiau