Visos kategorijos

Pagrindinis> Apie > Kompanijos profilis

Kompanijos profilis

apie

Pasaulis pastoliai Co, Ltd

World Scaffolding Co., Ltd. yra „Shinestar Holdings Group“ dukterinė įmonė, kuri projektavimo, gamybos, pardavimo ir logistikos srityje yra viena iš pirmaujančių Kinijos projektinių medžiagų inžinerijos įmonių. Bendrovė turi nepriklausomą mokslinių tyrimų ir plėtros komandą, importo ir eksporto teises, pasaulinį pardavimo tinklą, gali suteikti klientams visapusišką pastolių sprendimą su vienu žingsniu.

Produktai daugiausia apima pastolių vamzdžius ir movas, Plieninė lenta & Podiumas ,Žiedas & Couplock pastoliai, Plieniniai rekvizitai, Šakės galvutė, Stovas statramsčio rėmo pastoliams, U formos galvutė, Bazinis lizdas ir pan. naftos chemijos projektai.

2013 m. „Shinestar Group“ įsitraukė į statybinių pastolių ir cinkuotų metalinių lentų pramonę, visą gamyklą, esančią Tiandzino Daqiuzhuang pramonės parke, gamykloje yra 10 gamybos linijų, perdirbimo linijų, 4,000 kvadratinių metrų gamybos cechas, 4,000 kvadratinių metrų sandėliavimo ir 10,000 200,000 kvadratinių metrų. metrų kiemas, metinė produkcija 10,000 XNUMX tonų ir daugiau nei XNUMX XNUMX tonų daugiamečių augalų. Ateityje „aukštos kokybės produktai yra tiltas į pasaulį“ ir toliau klientams teiksime „geriausią kokybę“. produktų, visapusiškiausias pardavimo paslaugas, konkurencingą rinkos kainą ir kvalifikuotus produktus.“ siekiant padidinti klientų rinkos konkurencinius pranašumus.

Kokybė ir aptarnavimas yra mūsų gyvenimas: „Į klientą orientuotas, toliau tenkiname klientų poreikius, geriname klientų pasitenkinimą“ bus ilgalaikės plėtros pagrindinė strategija.3

Shinestar plieno grupė

Shinestar plieno grupė yra įsitvirtinusi Kinijoje, turinti 5 gamyklas Tiandzine, Hebejuje, Čangšoje, Nančange ir 4 tarptautinio pardavimo skyriaus pagrindinę buveinę, įsikūrusią Changsha Hunan provincijoje. aptarnauja vietinę ir pasaulinę didelio masto plieno gamybos įmonę, įsipareigojusią klientams teikti aukštos kokybės plieno gaminius ir paslaugas. 

Verslo sritis apima gamybą, apdorojimą, saugojimą, rinkodarą, logistiką, medžiagų rinkimą ir projektų valdymą pasaulyje, pvz., kelias nuorodas. Be aukštos klasės plieno gaminių gamybos, Shinestar, turintis didelę pramonės patirtį, teikia techninę pagalbą įvairiems projektams ir sprendimams.

Tuo pačiu metu pasirūpinkite klientu, įskaitant rizikos kontrolę, sąnaudų kontrolę, sandėlio valdymą, efektyvų gamybos planavimą, įskaitant visą paslaugą. Ateityje „Shinestar“ ir toliau bendradarbiaus su pasaulinėmis energetikos įmonėmis, naftos kompanijomis, statybų bendrovėmis, vykdydama pasaulinį projektą, teiks pirkimų paslaugas „vieno langelio“ principu, užtikrins, kad klientai perka didžiausią plieno santykį.